15 modnych kreacji z rozdania nagród Grammy 2023

Taylor Swift Gammy 2023
Taylor Swift Gammy 2023

O gali rozdania Oscarów można powiedzieć, że jest elegancka, o Met Gala, że modna, a Grammy wyznacza trendy. Ale większość rozdań nagród przynosi zwykłe pewne morze smokingów i pięknych sukni, jeśli chodzi natomiast o Grammy, jedyną pewną rzeczą jest… że nigdy nie wiadomo czego się spodziewać. Tegoroczne rozdanie nagród było wyjątkowo ciekawe i zaskakujące, pojawiło się mnóstwo stylizacji, które już zaczęły krążyć po sieci. Były to zarówno nietypowe wybory, jak i stylowe kreacje, które z pewnością jeszcze nie raz zobaczymy w tym roku, jako modny trend.

Modowe stylizacje Grammy 2023

Cardi B miała na sobie sukienkę Gaurav Gupta, Anitta sięgnęła do archiwów po sukienkę Versace z 2003 roku. A Doja Cat po kreację Versace, która już stała się viralem. Ale wśród najbardziej przyciągających wzrok stylizacji znalazła się suknia Cardi B – szyta specjalnie na tę okazję. Kreację zaprojektował indyjski projektant Gaurav Gupta, który niedawno zadebiutował w Paryżu na Tygodniu mody Haute Couture. Lizzo zachwyciła peleryną Dolce & Gabbana, ozdobioną aplikacją w kwiaty, z kolekcji Alta Moda 2022. Kim Petras i Sam Smith pojawili się w odważnych czerwonych zestawach ze świtą drag queens – Violet Chachki i Gottmikiem.

Cylinder i peleryna Smitha to tylko niektóre z zabawnych akcesoriów tego wieczoru. Pharrell założył wysadzane klejnotami okulary przeciwsłoneczne Tiffany, a Doja Cat i R&B Hannah Monds operowe rękawiczki. Ale naszym faworytem jest wysadzany kryształami i cyrkoniami dwuczęściowy kostium Taylor Swift od Roberto Cavalliego i kilka innych kreacji.

Zobaczcie nasze ulubione stylizacje modowe z rozdania nagród Grammy 2023.

Dołącz do nas lub napisz