Alexis Stone przeistacza się w Mirandę Priestly na pokazie Balenciagi

stone fw
stone fw

Słynna postać Mirandy Priestly, grana przez Meryl Streep w filmie „Diabeł ubiera się u Prady”, wydawała się zrobić epickie wejście na pokazie Balenciagi Fall 2024 Haute Couture. Jednak w rzeczywistości to nie aktorka była na pokazie, ale jej sobowtór. Był nim makijażysta i drag queen Alexis Stone, znany już z wielu innych charakteryzacji. Stone pojawił się na wydarzeniu w pełnym stroju przypominającym Priestly.

Stone ponownie pokazuje swoje charakteryzatorskie umiejętności

Ubrany od stóp do głów w zestaw od hiszpańskiego domu mody, Stone wyróżniał się w trenczu, satynowej bluzce z kokardą, czarnej ołówkowej spódnicy i rajstopach, szpilkach, przezroczystych rękawiczkach oraz skórzanej torebce.

stone fw

Stone dopełnił wygląd ciemnymi okularami, złotymi kolczykami w kształcie obręczy i trzymał w ręku egzemplarz magazynu Vogue. Co naprawdę zaskoczyło fanów, to niesamowite podobieństwo Stone’a do Priestly dzięki protezom, makijażowi i siwej peruce.

alexis stone make up
zobacz post na Instagram

„Zaczęliśmy pracę nad transformacją Mirandy Priestly na pokaz Balenciaga 2024 Couture trzy miesiące temu”. Napisał Stone w podpisie pod wideo na Instagramie, pokazującym, jak powstawała transformacja. „Oto wideo z pierwszej próby makijażu, którą wykonaliśmy. Dziękuję Demna, zespołowi i oczywiście Meryl Streep.”

Choć wielu mogło być zszokowanych, jak dokładna była najnowsza transformacja Stone’a w Priestly, ten brytyjski artysta już wcześniej zdobywał viralową sławę. „Pożyczył” już twarze celebrytów, takich jak Madonna, Lana Del Rey, Jennifer Coolidge oraz słynnej postaci Mrs. Doubtfire, granej przez Robina Williamsa.

Dołącz do nas lub napisz