Barbiecore, baby – to będzie najmodniejszy trend tego lata (stylizacje)

Valentino rozowa kolekcja

Cóż, to już pewne. Powrót trendu Barbiecore wrócił i rośnie w sile. Od momentu, kiedy na początku tego miesiąca zwiastun Barbie potwierdził to, co wszyscy wiedzieliśmy: będziemy żyć w świecie Barbie tego lata. A kolor różowy jest jego oficjalnym mundurem. Modowe wybiegi i czerwone dywany zalała fala gorącego różu. W zeszłym sezonie Valentino miał całkowicie gorący różowy pokaz z kompletnymi stylizacjami w odcieniu zatwierdzonym przez Barbie. Od czasu tętniącego życiem pokazu mody stylizacje pojawiały się na Grammy Awards i prawie na każdym wydarzeniu z udziałem gwiazd.

Trend barbiecore ma moc gwiazdorską

Trudno w to uwierzyć? Podaj imię swojej ulubionej gwiazdy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy nosiły różową Barbie Valentino. Gigi Hadid, Florence Pugh, Conan Gray, Billy Porter, Anne Hathaway i Dua Lipa należą do floty celebrytów, którzy podążają za modną estetyką bimbo.

I tak, po premierze skąpanej w różu kolekcji Valentino, dom mody udowodnił, nie tylko wszechstronność koloru, ale także jego ogromną moc gwiazdorską. Od sukienek maxi w kolorze fuksji po płaszcze. Podobnie Versace pokazał swoje zamiłowanie do gorącego różu, prezentując wysokie czółenka na platformie Medusa Aevitas w stylu lalek. A Balenciaga udowodnił, że ​​nawet streetwear istnieje we wszechświecie Barbiecore z neonowymi stylizacjami z lycry. Świat oszalał na punkcie różu. I możesz się zastanawiać: o co chodzi? W Barbiecore chodzi o pewność siebie! Noszenie pełnego różowego stroju to świetny sposób, żeby pokazać światu, że jesteś odważna, modna i tak seksowna, jak kolor, który nosisz.

Zrobiliśmy generalny przegląd szafy projektantów w kolekcjach wiosna-lato 2023, które luźno nawiązują do trendu barbiecore i mogą posłużyć za inspiracje w tym sezonie. Zakochaj się w różu!

Valentino kolekcja wiosna lato 2022
Valentino kolekcja 2022
Valentino kolekcja jesien zima 2022
Valentino barbiecore

Dołącz do nas lub napisz