Bubble Bob – bąbelkowa fryzura, którą pokochasz tej wiosny

Bubble Bob fryzura

Kiedy Zendaya lub Hailey Bieber mają nową fryzurę, internet szaleje. Gdy tylko któraś z gwiazdek pojawi się w nowym trendzie, obrazy są wszędzie, wypełniając kanały na całym świecie. A kiedy obie mają to samo cięcie? To pandemonium. Zobacz: Bubble Bob – jedną z najfajniejszych fryzur tej wiosny, czyli kolejną wersję najmodniejszego cięcia w tym roku – boba.

Czym dokładnie jest Bubble Bob – bąbelkowa  fryzura?

Wyobraź sobie boba, który wygląda jak… bańka, dzięki sposobowi opadania końcówek. Bańka była pierwotnie znana z prostych końcówek (pamiętasz fryzurę Jackie Kennedy?). Teraz ta fryzura ma większą objętość i wyraźne linie ze ściętymi końcami, które można łatwo uzyskać za pomocą okrągłej szczotki. Przed Tobą wszystko, co musisz wiedzieć o strzyżeniu, które tej wiosny zobaczysz wszędzie.

Trendy fryzury 2023 – Bubble Bob

Bubble Bob zaczął zyskiwać na popularności z dwóch powodów. Po pierwsze, kiedy Zendaya pojawiła się na pokazie mody Louis Vuitton z obszernym bobem z lat 90., a po drugie, kiedy Hailey Bieber zadebiutowała swoim ostatnim box bobem. Wygląd Zendayi pokazał fryzurę, która nie wymagała wielu przygotowań, co może nawiązywać do etosu Verb, polegającego na używaniu produktów, poprawiających naturalne włosy i ich teksturę. Hailey pokazała bardziej stonowany, szykowny bob, który rezonował z minimalną estetyką i stonowanymi tonami. To cięcie jest idealne na lato, kiedy nie chcesz mieć do czynienia ze zbyt dużą ilością włosów w czasie upałów.

Jak zawsze w trendach, wszystko, co współczesne, sięga do klasyki. Bubble Bob to powtórka boba z lat 80. Ale tym razem mniej chodzi o strzyżenie, a bardziej o stylizację. Ten współczesny bob w szczególności wymaga użycia dużej okrągłej szczotki, aby uzyskać efekt bąbelków na końcach.

Komu będzie pasował Bubble Bob

Bubble bob świetnie sprawdza się zarówno na cienkich, jak i grubych włosach. Możesz wywinąć lub podwinąć końce bąbelkowego boba, dodać loki lub pozostawić je gładkie. Możesz także zostawić dłuższe pasma fryzury z przodu, urozmaicając całość. To cięcie pasuje również do różnych kształtów twarzy, takich jak okrągłe, kwadratowe, w kształcie serca i odwróconego trójkąta. Ale ​​​​jeśli masz dłuższą twarz, może się okazać, że bąbelkowy bob jeszcze bardziej wydłuży twarz i szyję.

Jak stylizować Bubble Boba

To, co jest wspaniałe w tej fryzurze, to to, że pozwala łatwo przechodzić między stylami. Tak naprawdę chodzi o wykończenie i sposób suszenia, a więc ta fryzura jest bardzo wszechstronna. Niezależnie od tego, czy chcesz ułożyć włosy prosto i szykownie, czy też chcesz je wywinąć z odrobiną ruchu na końcach, to naprawdę tylko zmiana kierunku szczotki, który pozwoli uzyskać wybrany efekt. Noszenie natomiast prostego bąbelkowego boba nadaje mu wyrafinowany połysk, a obejmująca tekstura sprawia, że ​​jest bardziej swobodny.

Dołącz do nas lub napisz