Cardi B w dramatycznym stroju od Schiaparelli

cardi b Schiaparelli

Cardi B, znana raperka, zrobiła wielkie wejście na Paryskim Tygodniu Mody. W poniedziałek, na pokazie Schiaparelli Haute Couture, artystka olśniła tłum, uderzającym pierzastym zestawem. Cardi miała na sobie ekstrawagancki strój zaprojektowany specjalnie dla niej przez Daniela Roseberry, dyrektora kreatywnego Schiaparelli. Projekt składał się z obszernego bolerka ozdobionego czarnymi piórami, idealnie połączonego z czarną gorsetową suknią z wykwintnymi złotymi przeszyciami na gorsecie i delikatnymi złotymi guzikami, biegnącymi wzdłuż pleców.

Cardi B 2023

Uzupełnieniem stroju była czarna czapka. Piosenkarka podkreśliła ramiona zestawem złotych bransoletek i założyła charakterystyczne dla marki realistyczne akcesoria. Aby dopełnić swój uderzający wygląd, raperka zdecydowała się na brązowy makijaż, uwydatniając oczy urzekającym smoky-złotym kocim okiem i kończąc na ustach w kolorze nude.

Cardi B nie była jedyną gwiazdą, która pojawiła się na pokazie jesień-zima 2023/2024. Dołączył do niej gwiazdorski skład, w tym Nicky Hilton, Tracee Ellis Ross i Gwendoline Christie.

Dołącz do nas lub napisz