Co przyniesie Księżycowy Nowy Rok 2023 w znaku królika?

Self-Portrait Chinese New Year Campaign, 2023
Self-Portrait Chinese New Year Campaign, 2023

22 stycznia 2023 rozpoczął się kolejny Księżycowy Nowy Rok. Marki modowe i beauty na całym świecie, co rok, celebrują Lunar New Year i inspirują się jego znaczeniami oraz symbolami. Po roku tygrysa, znakiem tego roku jest królik. I zapowiada się, że będzie to interesujący rok. Sprawdźmy co przyniesie i czego możemy się spodziewać według symboliki znaczeń w chińskiej kulturze.

Rok niepewności, rok zmian

W pewnym sensie można ten rok opisać, jako statek żeglujący po morzu niepewności. W ciągu ostatnich kilku lat doszło do znacznych zawirowań, a przyszłość wygląda niepewnie. Stoimy jednak u progu nowej ery, ponieważ ten rok jest jednocześnie końcem i początkiem nowego cyklu. Charakterystyka królika jest porównywana do rośliny, która odpowiednio pielęgnowana, jest gotowa do wzrostu. Oznacza to, że każde przeszłe wydarzenie, które miało miejsce, zasiało ziarno przyszłych wyzwań i zupełnie nowych możliwości.

Według feng shui energia (lub qi) jest powiązana z czasem. W tej chwili znajdujemy się na końcu okresu 8, a okres 9 ma się rozpocząć od przyszłego roku. Okres 9 można między innymi opisać jako erę wykładniczego rozwoju technologicznego, dojścia kobiet do władzy oraz rosnącej potrzeby oraz zapotrzebowania na duchowość i życiową przemianę. Widać to również po dominującej obecności elementu drewna w 2023, według teorii pięciu przemian. Drewno reprezentuje wzrost, ekspansję, edukację i altruizm. Sektory, branże powiązane, zgodne z tymi wartościami, mają w tym roku tendencję wzrostową. Nie ma lepszego czasu niż tu i teraz, aby wyposażyć się w nowe umiejętności, nową wiedzę i doświadczenie, stawiając czoła nadchodzącym wyzwaniom.

Nadchodzi odrodzenie

Dominujący element drewna, oznacza, że elementy ziemi i metalu mogą być dość osłabione. To z kolei ma wpływ na nieruchomości, organy rządowe i gospodarkę światową. Te rzeczy znajdują odzwierciedlenie w aktualnym stanie świata, który wciąż chwieje się przed zagrożeniem związanym ze zmianą klimatu, kryzysem uchodźczym, ekonomicznymi skutkami pandemii i wojnami handlowymi między światowymi supermocarstwami, które ostatecznie dotykają nas wszystkich. Z drugiej strony, gdy kraje zaczynają się odradzać, jest nadzieja, że ​​światowa gospodarka również zacznie się odradzać, tak jak królik symbolizuje odrodzenie.

Wielkie zmiany

W cyklu 5 żywiołów i przemian drewno przekształciłoby się w ogień. Chociaż ogień nie jest najsilniejszym żywiołem w 2023 roku, w tym roku dominuje energia drewna Qi. Ogień reprezentuje politykę, technologię i duchowość. Możesz już zaobserwować przełomy w technologii sztucznej inteligencji, zmiany nastrojów politycznych na świecie i rosnącą potrzebę odnalezienia swojego sensu i miejsca w tym ciągle zmieniającym się świecie. Z inwestycji w te dziedziny, można czerpać korzyści, iskra ognia zapali się w najbliższej przyszłości.

Czeka nas wielki reset i nadchodzi korekta na rynku. Będzie to dobrodziejstwem dla tych, którzy zapewnią wartość w temu, co robią, a ci, którzy nie dostosują się do strumienia zysków, prawdopodobnie stracą, pozostawiając więcej miejsca i możliwości dla innych. Ta zmiana jest nieunikniona, przyjmując ją, dobrze wejdziesz w 2023 roku.

chiński rok królika kampanie moda 2023-24

Ten rok jest w Twoich rękach

Prognozy na rok 2023 przypominają układankę, z wieloma połączonymi ruchomymi częściami, które łączą się ze sobą. Z każdym problemem pojawia się szansa na rozwiązanie. To, czy będzie to rok kłopotliwy, czy doskonały, będzie zależeć od tego, na której jego części się skupisz. Jeśli chcesz uzyskać bardziej spersonalizowane spojrzenie na rok 2023, odwołaj się do swoich 12 znaków zwierzęcych. To da Ci wskazówki, jak zaplanować tegoroczny Księżycowy Nowy Rok i w pełni wykorzystać jego możliwości.

Dołącz do nas lub napisz