Rumieńce jak u Sabriny Carpenter, kolejny trend w stylu doll make up

carpenter sabrina make up

Po sukcesie makijażu “berry makeup” i “chrome makeup”, coraz większą popularność zdobywa “doll make up”, a to, między innymi, dzięki piosenkarce i aktorce Sabrinie Carpenter. Jej kokieteryjne, dziewczęce makijaże w różowych tonacjach stały się jednym z najbardziej gorących trendów ostatnich tygodni, szczególnie na platformie TikTok.

“Doll makeup” polega na tworzeniu efektu, przypominającego lalkę, za pomocą makijażu, minimalizując przy tym ilość używanych kosmetyków. Całość ma na celu uzyskanie jak najbardziej naturalnie promiennej skóry. Na fali tego trendu i popularności Sabriny Carpenter, wkracza kolejny trend jej stylu – doll face blush, czyli mocno podkreślone różem policzki.

Doll Face Blush w stylu Sabriny Carpenter

Charakterystyczne rumieńce Sabriny Carpenter, maluje Carolina Gonzalez. Wizażystka, niedawno podzieliła się na Instagramie, jakich kosmetyków używa do jego wykonania – są to różne odcienie płynnych różów Giorgio Armani Luminous Silk Cheek Tin w odcieniach Bold Pink i Delicate (odcień w delikatnym fiolecie).

Jeśli mielibyśmy najlepiej scharakteryzować ten styl, wyobraź sobie dużo blasku i świeżości. Makijaż jest też bardzo łatwy do wykonania: nałóż najjaśniejszy różowy odcień na górną część policzków. A pod nim drugi odcień, dla charakterystycznego lekko dramatycznego wyglądu. Dodatkowo, podkreślenie oczu odrobiną różowego pudru doda makijażowi naturalności i trójwymiarowości, w dokładnie takim stylu, jaki preferuje Sabrina Carpenter. I oczywiście nie zapomnij o rozświetlaczu, który podkreśli policzki i “uwypukli” efekt.

sabrina carpenter make up
sabrina carpenter styl
Sabrina grzywka 4

Dołącz do nas lub napisz