Druga odsłona kolekcji Louis Vuitton x Yayoi Kusama

Louis Vuitton x Yayoi Kusama druga kolekcja 2023
Louis Vuitton x Yayoi Kusama druga kolekcja 2023

Po kilkunastoletniej przerwie, kolejna współpraca Louis Vuitton ze artystką Yayoi Kusamą rozpoczęła się na początku tego roku. We współtworzonej kolekcji znalazła się zarówno odzież damska, jak i męska, w tym torby, buty, walizki, kufry i zapachy. Rozmach był ogromny, ale na tym się nie skończyło. Marka ujawnia drugi rozdział jednej z największych do tej pory kolaboracji.

kampania louis vuitton wiosna 2023 kusama cate blanchett 667664 GALLERY BIG

Druga kolekcja Louis Vuitton x Yayoi Kusama, zatytułowana „Tworzenie nieskończoności”, trafi do sklepów jeszcze w tym miesiącu. W sesji zdjęciowej kampanii, wzięła udział istna plejada gwiazd, a w nich między innymi: Justin Timberlake, Lea Seydoux, Cate Blanchett i nie tylko, którzy prezentują nowe elementy tej wyjątkowej kolekcji. Tym razem kolekcja przedstawia więcej symbolicznych dzieł sztuki Kusamy. W tym dynię w stylu Nihonga wraz z kolorowymi twarzami, kwiatami i kropkami nieskończoności. Te tytułowe motywy są najbardziej widoczne na kultowych akcesoriach Capucines i Monogram Louis Vuitton. Druga kolekcja nadal również mocno koncentruje się na kolorach, często wywoływanych jaskrawo pomalowanymi grafikami Kusamy.

Kreacje z kolekcji Drop 2, Louis Vuitton x Yayoi Kusama, będą dostępne w butikach Louis Vuitton na całym świecie od 31 marca.

Dołącz do nas lub napisz