Emma Mackey odchodzi z “Sex Education” – nowa obsada

Sex Education serial Netflix

To oficjalne: czwarty sezon napalonego hitu Netflix “Sex Education” będzie ostatnim sezonem Emmy Mackey. Wywiadzie dla RadioTimes, tuż po jej pierwszej wygranej BAFTA, zakomunikowała: Nie, nie sądzę, że będę w sezon piąty – powiedziała zapytana, czy wróci. Pożegnałam się z Maeve. Amen.

Czwarty sezon będzie również ostatnim dla postaci granej przez Ncuti Gatwę, Erica Effionga. Aktor przejmuje rolę do najnowszego Doktora Who. Ale pustkę pozostawioną przez Erica i Maeve wypełniono zabawnymi, nowymi postaciami. Podczas niedawnego otwartego castingu S4, serial poszukiwał trans aktorów, którzy przywdzieją mundurki szkolne i zagrają dwóch nowych uczniów: tajemniczą, mocną parę Abbi i Kenta. Krishna Istha, komik i scenarzysta czwartego sezonu serialu, udostępnił trochę informacji o nowych dodatkach.

Co i kogo zobaczymy w nowym, 4 sezonie, “Sex Education”?

Pojawi się Abbi, która zapowiada się całkiem fajnie ze swoim „klimatem Winony Ryder z lat 90.”. Jest pewna siebie i swojej tożsamości płciowej. Jako królowa uczelni, sprawia, że każda dziewczyna chce być taka jak ona lub się z nią przyjaźnić. Poza tym jest odseparowana od swojej konserwatywnie religijnej rodziny. Nie identyfikuje się już jako religijna, ale nadal uważa się za duchową. No i jest Kent, chłopak Abbi, razem mieszają w jego rodzinnym domu. Chociaż nie jest pewien, czy jest tak popularny jak Abbi, zna siebie i czuje się pewny swojej… edukacji.

Chociaż data premiery czwartego sezonu nie została jeszcze ogłoszona, możemy założyć, że nowy sezon Netflix będzie dostępny jeszcze w 2023 roku. Czekaliśmy wystarczająco długo!

Dołącz do nas lub napisz