Emma Stone w stylowej sukni od Louis Vuitton

emma stone 2024
emma stone 2024

Emma Stone rozpoczęła swoje lato, wracając prosto do pracy. Aktorka promuje swój nowy film „Rodzaje życzliwości”, który został napisany i wyreżyserowany przez Yorgosa Lanthimosa. Stone pracowała już z tym reżyserem przy swojej oscarowej roli w ubiegłorocznym filmie „Biedne istoty”. 20 czerwca aktorka odwiedziła Nowy Jork, zatrzymując się najpierw w programie „The Tonight Show with Jimmy Fallon”, a następnie na premierze swojego filmu w Museum of Modern Art.

Przezroczystość z klasą

W ramach zaangażowania się w odważniejszy styl, który niedawno pokazała na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes, Stone ponownie odsłoniła nieco ciała, eksperymentując z przezroczystą sukienką w kropki od Louis Vuitton (ambasadorka marki od 2017 roku). Stone nie jest pierwszą celebrytką, która nosi przezroczyste stroje, ale na pewno robi to na swój własny sposób i z klasą.

Długą suknię z rękawami, wykonano z przezroczystej siateczki z kropkami na całej powierzchni. Ramiona, talia i nogi były całkowicie widoczne przez przezroczystą tkaninę. Na częściach, które nie były przezroczyste, takich jak gorset, można było dostrzec subtelny wzór w kratkę, który współgrał z innymi geometrycznymi elementami sukni. Do kompletu Stone miała na sobie rajstopy z siateczki, co dodawało tekstury.

emma stone sukienka

Emma Stone na premierze filmu „Kinds of Kindness”

Jeśli chodzi o biżuterię, Stone miała na sobie diamentowe kolczyki Louis Vuitton i srebrny diamentowy pierścionek oraz czarne sandały na paskach od tej marki.

Dołącz do nas lub napisz