Hailey Bieber inspiruje lawendowym makijażem oka

Biber makijaż

Hailey Bieber to królowa minimalizmu. Nie bez powodu często przypisuje się jej bycie twarzą estetyki „czystych dziewczyn”. Jej styl jest prosty i przystępny. Przenosi się to również na jej wybory dotyczące urody, takie jak jej prosty box bob i charakterystyczne stylizacje paznokci.

Zwykle możemy liczyć na Beiber w nieskończonej ilości inspiracji do makijażu bez makijażu, ale ostatnio dokonuje odważniejszych wyborów w swoim wyglądzie. Najpierw zaprezentowała jasnożółte paznokcie i połączyła je z odrobiną gorącego różowego eyelinera. Następnie, podczas pierwszego weekendu Coachelli, Bieber zaskoczyła świecącymi w ciemności neonowymi zielonymi paznokciami ze złotymi chromowanymi akcentami i „słonecznikowymi oczami” z odrobiną żółci na linii rzęs.

Trend w makijażu – lawendowy eyeliner

Teraz Hailey Bieber znów zaprezentowała swój najnowszy kolorowy makijaż. Celebrytka udostępniła swoje zdjęcie na Instagramie, na którym jest ubrana w czarny top Orseund Iris z odkrytymi ramionami i ogromne szklane kolczyki w kształcie kropli. Włosy spięła w elegancki kok, odsłaniając makijaż w swoim ulubionym stylu. Zroszona skóra, błyszczące usta i pierzaste brwi, ale tym razem, Hailey, zdecydowała się również na lawendową kredkę na oczach. Zaczęła od ciepłej brązowej bazy i czekoladowego skrzydła, a następnie dodała bladolawendowe skrzydło tuż nad brązowym. To wspaniałe połączenie, które podkreśla jej piwne oczy, jednocześnie dodając nowej definicji linii rzęs.

Dołącz do nas lub napisz