J.Lo podzieliła się swoją łatwą sztuczką konturowania twarzy

Jennifer Lopez makijaż

Jennifer Lopez lubi dzielić się tym, jak przygotowuje się do dnia. 18 maja J.Lo udostępniła film, na którym ma na sobie puszysty czarny szlafrok, srebrny pierścionek i jej kultowe srebrne kolczyki w koła. Połączyła wygląd z wygładzonym kokiem i matowymi paznokciami w kolorze mlecznej czekolady. Podpis pod filmem brzmi: „Kropkuj, mieszaj i lśnij moim ulubionym konturem i rozświetlaczem JLO Beauty” i właśnie to robi w filmie – nakłada i miesza różne produkty JLo Beatuy na skórze, aby uzyskać “ten” blask.

Na filmiku, J.Lo rozpoczyna konturowanie, nakładając warstwę JLo Beauty That JLo Glow Serum na całą twarz. Następnie nakłada krem ​​nawilżający JLo Beauty That Blockbuster na kości policzkowe, wzdłuż linii szczęki i linii włosów. Na koniec gwiazda nakłada krem ​​​​pod oczy JLo Beauty That Fresh Take wokół oczu i między brwiami.

Konturowanie twarzy z Jennifer Lopez

„Kiedyś [nakładałam kontur] bezpośrednio na kości policzkowe, ale teraz zdaję sobie sprawę, że jeśli zrobię to trochę powyżej, twarz będzie bardziej uniesiona”– powiedziała J. Lo w poprzednim samouczku dotyczącym makijażu. To samo robi w tym filmie, nakładając punkty konturowania za pomocą JLo Beauty That Star Filter Complexion Booster w odcieniu Rich Bronze nieco nad kością policzkową, na brodzie, a następnie pomiędzy kropkami, które stworzyła na linii włosów za pomocą kremu. Następnie nałożyła ten sam rozświetlacz do cery w odcieniu Rose Gold na grzbiecie nosa, na łuku brwiowym i na końcu wzdłuż łuku kupidyna.

makijaz lopez

Zobacz film na Instagram: https://www.instagram.com/reel/CsY5pklN2y6/

Po nałożeniu punktów konturowania, J.Lo zaczęła mieszać wszystko palcami. Przesuwała się od dolnej części twarzy do linii włosów poziomymi pociągnięciami, żeby uniknąć mieszania produktów razem, zachowując w ten sposób wyprofilowany wygląd. Kilka poprawek przechodzi przez grzbiet jej nosa później i nagle pojawił się jej kultowy blask J.Lo z wyrzeźbionym konturem – bez makijażu i pędzli. Co więcej, tworzenie tego konturu twarzy zajęło jej kilka minut.

Dołącz do nas lub napisz