Sekret włosów Jennifer Aniston – kosmetyki Lolavie, które stworzyła sama

jennifer aniston lolavie

Odkąd Jennifer Aniston pojawiła się na małym ekranie w latach 90. jako Rachel w kultowym serialu “Friends”, miała godną pozazdroszczenia sławę w Hollywood w swojej kategorii. Aktorka uchodzi również za wzór stylu i urody, który inspiruje kobiety. Znamy ją ze swoich kultowych, lśniących blond włosów, o jakich marzy nie jedna kobieta. Jennifer niedawno otworzyła własną linię kosmetyków do pielęgnacji włosów – Lolavie. Markę stworzono dla wszystkich kobiet, które chcą mieć tak samo piękne włosy jak ona.

Jen udostępniła w maju video na Instagramie, w którym dzieli się swoją dokładną dwuetapową pielęgnacją włosów z wykorzystaniem własnej serii Lolavie. Krok pierwszy? Spryskaj jej wilgotne włosy Lolavie Glossing Detangler przed rozczesaniem ich za pomocą szczotki. Wegański, wykonany z czystych składników, Glossing Detangler, to lekki spray wzbogacony ekstraktem z cytryny, kompleksem superowoców i nasionami chia. Preparat pomaga zwiększyć połysk, rozczesywanie i gładkość włosów. Krok drugi: nałóż, nowości w lini kosmetyków do włosów by Jennifer Aniston, wygładzającą odżywkę Lolavie Perfecting Leave-In. Efekt? Wygładzenie i niezwykły blask włosów, bez ich obciążania.

Lolavie odzywka

Kosmetyki do włosów LolaVie by Jennifer Aniston

Celem LolaVie by Jennifer Aniston jest tworzenie produktów, które są „skuteczne, inteligentne i nieskomplikowane. Takie, które rozwiązują prawdziwe problemy bez puchu”, via strona marki. Linia zadebiutowała produktem, Glossing Detangler. Do rodziny dołącza teraz odżywka wygładzająca Lolavie Perfecting Leave-In.

LolaVie angażuje się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, stosując opakowania nadające się do recyklingu, jeśli to możliwe. Do produkcji kosmetyków użyto esencji bambusa zamiast „dejonizowanej” wody. Rośliny bambusa rosną i rozmnażają się bez potrzeby nawożenia lub ponownego sadzenia. Marka twierdzi również, że jest wolna od okrucieństwa. Oznacza to, że LolaVie posiada certyfikat Leaping Bunny. Nie przeprowadza, nie zleca ani nie jest stroną żadnych testów na zwierzętach.

Dołącz do nas lub napisz