Jennifer Lopez w czerwonej sukience maxi od PatBO

Lopez Jennifer zabiegi na twarz
Lopez Jennifer zabiegi na twarz

Jennifer Lopez, Ben Affleck i ich rodzina wybrali się do Los Angeles na szkolne przedstawienie, w którym wystąpiła młodsza córka Afflecka i Jennifer Garner, 14-letnia Seraphina. Z tej okazji Lopez wyglądała niesamowicie w rozpalonej do czerwoności maxi sukience z kołnierzykiem, całkowicie pokrytej delikatnymi marszczeniami.

lopez styl sukienka

Model modnej sukienki, pochodzi z kolekcji PatBO na jesień 2023 r. Długie rozcięcie sukienki odsłoniło błyszczące, wiśniowo-czerwone czółenka na platformie Mary Jane. J.Lo skoordynowała wygląd z dopasowaną czerwoną torbą na ramię oraz charakterystycznymi złotymi kolczykami.

Niedawno, podczas gościnnego występu w programie Live With Kelly and Mark, Lopez opowiedziała o szczególnych wyzwaniach związanych z wychowywaniem prawie pięciu nastolatków w ich mieszanej rodzinie z Affleckiem. Nastoletnie lata są trudne. Zaczynają cię wyzywać i w ogóle. Masz to dziecko przez jakiś czas, a potem jest jak twój najlepszy mały przyjaciel, który uwielbiał być z tobą przez cały czas, nagle mówi: „Wynoś się z mojego pokoju – powiedziała.

Dołącz do nas lub napisz