Lady Gaga w kampanii Dom Pérignon z filmem w reżyserii Woodkida

Lady Gaga and Dom Perignon

Kreatywne partnerstwo Lady Gaga i Dom Pérignon wkracza w nową fazę. Współpraca między Lady Gagą a marką została oficjalnie ogłoszona w lutym 2021 roku. Zapowiedziano wtedy stworzenie limitowanej edycji Dom Pérignon Rosé Vintage 2006. Kontynuując tę współpracę, aby uczcić odsłonięcie przez markę szampana rocznika 2013, Gaga występuje w nowej kampanii, która przedstawia synergię między dojrzewaniem szampana a artystką, przechodzącą przez swój proces twórczy.

Sztuka tworzenia szampana w reżyserii Woodkida

Woodkid wyreżyserował film i skomponował ścieżkę dźwiękową. Sidi Larbi Cherkaoui nadzorował choreografię, a długoletnia współpracowniczka Lady Gaga, Nicola Formichetti, zaprojektowała kostiumy. Film powstawał ponad rok. Jego oficjalna premiera odbyła się dzisiaj (1 marca 2023 r.) wraz z kampanią fotograficzną wykonaną przez Mario Sorrentiego.

Film został nakręcony częściowo w historycznym opactwie benedyktyńskim w Hautvillers, które odegrało kluczową rolę w rozwoju szampana. Przede wszystkim dzięki benedyktyńskiemu mnichowi Dom Pierre Pérignon, innowacyjnemu winiarzowi, który urodził się prawie 400 lat temu i miał znaczący wpływ na to, jak powstał szampan. Zaczęliśmy od pomysłu, mówi Vincent Chaperon, szef kuchni szampańskiej (mistrz piwnicy). Potem [pomysł] stał się miejscem, potem winem, a potem domem. Dodaje, że “bogate doświadczenie” wynikające z pracy z talentami, takimi jak Gaga, jest niezbędne, aby odzwierciedlić złożoność, głębię i wrażenia z picia Dom Pérignon.

Właściwie zawsze piłam Dom Pérignon z Tonym Bennettem – mówi Gaga. Mam w domu [butelkę Dom Pérignon] szampana. Brzmi to głupio, ale ma na sobie karteczkę samoprzylepną z napisem „Za moją następną wygraną”. Więc nie wolno mi tego pić, chyba że coś wygram.

Lady Gaga Dom Perignon kampania 2023
Lady Gaga and Dom Perignon
Lady Gaga and Dom Perignon kampania 2023

Dołącz do nas lub napisz