Satynowy makijaż Shay Mitchell do filmu “Mała syrenka”

shay mitchell

Kariera Shay Mitchell nabrała rozpędu, odkąd aktorka znalazła się w centrum uwagi jako Emily Fields w “Słodkich kłamstewkach”, roli w “Dollface” i pierwszym sezonie “You”. Najnowszy film, w której gra główną rolę, to pełna filmowej magii, produkcja Disneya “Mała syrenka”. Chociaż oryginalny film został naszkicowany ręcznie, do najnowszej wersji wykorzystano obrazy generowane komputerowo, na przykład falujące włosy Ariel Halle Bailey w „podwodnych” ujęciach. Ale reszta jej glam opierała się na zwykłym makijażu. Mamy szczegółowe informacje na temat każdego produktu, który Bailey miała na ekranie.

Makijaż Shay Mitchell do filmu “Mała syrenka”

Film mala syernka

30 maja wizażystka Bailey, Kat Ali, udostępniła na Instagramie karuzelę ujęć, przedstawiających Bailey, podczas wykonywania makijażu do filmu. Zdjęcia pozwoliły bliżej przyjrzeć się makijażowi, który Ariel nosi przez cały film. W tym połyskującemu brązowemu cieniowi do powiek, satynowej cerze i klasycznym ustom nude.

Film nakręcono zarówno na tradycyjnym planie filmowym, jak i w plenerze w Sardynii. W obu przypadkach Ali przygotowała skórę Bailey za pomocą Glossier Priming Moisturizer, Glossier Balm Dotcom na usta i kremu pod oczy Avène. W plenerze, użyła kremu Black Girl Sunscreen SPF 30 pod podkład i na szyję.

Makijaz filmowy mala syernka

Jeśli chodzi o cerę, Bailey Ali, polegała na wypróbowanym i prawdziwym ulubieńcu filmowym, MAC Studio Face and Body Foundation, a także Uoma Beauty Stay Woke Concealer. Brwi wypełniła za pomocą MAC Eye Brows Styler. Jeśli chodzi o oczy, Ali zaczęła od wklepania Tom Ford Beauty Emotionproof Eye Color w odcieniu Gigolo (który niestety wycofano) jako baza. Następnie wyrzeźbiła oko za pomocą Tom Ford Beauty Eye Color Quad.

Ciało Bailey lśniło przez cały film. Ali wyjawia, że ​​używała kombinacji Glossier Body Hero Perfecting Cream i Weleda Skin Food Light Nourishing Cream. Dodała również Kate Somerville UncompliKated SPF Makeup Setting Spray SPF 50, który był absolutnym ratunkiem, podczas fotografowania w 40 stopniach Celsjusza w Sardynii.

Dołącz do nas lub napisz