Molly R. Stern zdradza sekrety makijażu gwiazd

makijaz Rihanna

Wizażystka gwiazd, Molly R. Stern, ujawniła swoje sekrety, jak przygotować skórę do makijażu. Jest to taka sama technika, jaką wykonuje u celebrytów, takich jak Nicole Kidman czy Anne Hathaway.

Odkąd 25 lat temu rozpoczęła swoją karierę jako wizażystka-celebrytka, Molly R. Stern, nauczyła się kilku sztuczek, jak uzyskać piękny wygląd godny czerwonego dywanu. Wykonując makijaż dla gwiazd, takich jak Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Julia Roberts i Maya Rudolph (by wymienić tylko kilka), Stern wierzy, że wszyscy mają na ogół te same cele dotyczące wyglądu skóry.

Myślę, że ogólny konsensus jest taki, że ludzie chcą mieć nawilżoną, zdrową i pełną blasku skórę – powiedziała Insiderowi. Wykonując makijaż celebrytów, stosuje ogólny proces, który nie różni się zbytnio w zależności od klienta. Chyba że ktoś ma bardzo specyficzne problemy związane z pielęgnacją skóry. Takie jak trądzik lub blizny, kiedy przychodzi do mojego gabinetu. Poza tym Molly trzyma się swoich sprawdzonych rutynowych praktyk w zakresie pielęgnacji skóry i przygotowania jej do makijażu. Więc jaki jest sekret uzyskania wyglądu glamour, którego wszyscy pragniemy?

Sekret perfekcyjnego makijażu

Molly powiedziała, że ​​poza podstawową praktyką codziennego stosowania nawilżających produktów do pielęgnacji skóry, masuje twarz specjalnymi narzędziami. Po nałożeniu wszystkich produktów nawilżających, Molly wykonuje masaż twarzy za pomocą dwóch narzędzi. Konsekwentnie używa Pause Fascia Stimulating Tool – wielokrotnie nagradzane narzędzie do stymulacji twarzy, opatentowane i zatwierdzone przez FDA. Następnie używa Jillian Dempsey Gold Bar – pokryty 24-karatowym złotem innowacyjne narzędzie do rzeźbienia i konturowania skóry od profesjonalnej wizażystki Jillian Dempsey. Molly R. Stern uważa, że im bardziej stymuluje skórę przed wykonaniem makijażu, tym mniej produktów musi użyć, żeby uzyskać pożądany efekt.

Prawdopodobnie nie jest to pierwszy raz, kiedy słyszysz o stymulacji twarzy lub masażach twarzy, ponieważ te praktyki są modne w ostatnich latach. Narzędzia, które stosuje słynna makijażystka nie są niestety dostępne w Polsce, ale jest wiele innych sposobów na zapewnienie twarzy podobnej stymulacji. Jak chociażby masaż twarzy gua sha i drenaż limfatyczny. Molly zauważa, że ​​stymulacja mięśni twarzy pomaga zwiększyć przepływ krwi, dając naturalny rumieniec, więc być może coś w tym jest.

Dołącz do nas lub napisz