Niebieska sukienka w najmodniejszym kolorze roku 2023 (stylizacje)

Sukienka niebieska modne stylizacje

Świat mody można podzielić na tych, którzy kochają kolor, i tych, którzy go nie kochają. Tych, którzy zderzają się z rozbłyskiem i tych, którzy wolą łączyć swoje tony w celu uzyskania oszczędnej perfekcji. Niezależnie od tego, do którego obozu krawieckiego należysz, jest jeden kolor, który ma tendencję do przechodzenia między tymi dwoma: niebieski.

Niebieski jednym z najmodniejszych kolorów roku 2023

Jeśli nadal pamiętasz „błękitny” monolog Meryl Streep w filmie „Diabeł ubiera się u Prady”, to będziesz podekscytowana tym kolorystycznym trendem w modzie 2023, szczególnie w garniturach i niebieskich sukienkach. I być już może zauważyłaś, że dzisiejsza moda przechodzi w niebieski, w świetle bogatych odcieni, pojawiających się na ubraniach, butach i modnych akcesoriach. W tym roku zmieniamy swoje pastelowe i neutralne style na bardziej żywe wyczucie mody, z jasnymi odcieniami zieleni i różu, które do tej pory dominowały w tej zmianie stylu. Jednak od początku tego roku kolor niebieski powoli wspina się na szczyt trendów w modzie. Odcienie błękitu dominowały na czerwonym dywanie, podczas rozdania nagród Grammy 2023. Od pasujących do siebie kolorów Taylor Swift, Roberto Cavalliego po rzeźbioną niebieską suknię Cardi B autorstwa Gaurava Gupty. Można bezpiecznie założyć, że niebieski odcień będzie tak samo popularny w 2023 roku, jak Barbiecore był w 2022 roku.

Z czym łączyć niebieską sukienkę

Niebieski ma to do siebie, że można łączyć go z kontrastującymi kolorami, jak żółty, pomarańczowy, czy czerwony. Pasuje również oczywiście do wszystkich neutralnych odcieni i klasycznie z czarnym lub białym. Okazuje się więc, że jest to kolor niezwykle uniwersalny. Ale w tym roku klasyczne odcienie odstawiamy na bok. W sukienkach możesz nosić niebieski od stóp do głów lub łączyć go z innymi kolorami lub dodatkami. Na pokazach mody kolekcji wiosna-lato 2023/24 Victoria Beckham połączyła błękitny kolor z pomarańczowymi butami, a LaQuan Smith dwa odcienie niebieskiego – jasny błękitny z kobaltowym, uzyskując bardzo nowoczesny wygląd. Proenza Schouler również zastosowała ten zabieg, łącząc kobaltowe buty z jasno błękitną sukienką.

Niebieska sukienka – najmodniejsze sezonowe stylizacje

Modny odcień niebieskiego koloru 2023 jest odważny, bogaty i piękny, a jednocześnie łatwy do noszenia dla każdego. Nawet jeśli zwykle boisz się kolorów, odrobina błękitu to prosty sposób na dodanie modnej bazy do stylizacji. Na pokazie mody kolekcji wiosna-lato 2023/24 Carolina Herrera zaprezentowała uroczą, dziewczęcą niebieską sukienkę w biało-różowe kwiaty z cudownie kontrastującym makijażem modelki w czerwonych barwach. Burrbery połączył niebieski kolor z białym w imponującej koronkowej sukience. Oto kilka inspirujących stylizacji z niebieską sukienką na czele, które zachęcają do sięgnięcia po ten modny kolor w modzie 2023.

Victoria Beckham wiosna Kolekcja 2023
LaQuan Smith 2023 wiosna lato kolekcja
Carolina Herrera 2023 kolekcja
Jason Wu Collection 2023 wiosna lato kolekcja
Giorgio Armani 2023 kolekcja
Burrbery 2023 kolekcja
Stella McCartney wiosna Kolekcja 2023
Alexander McQueen wiosna kolekcja 2023
Jason WU kolekcja wiosna

Dołącz do nas lub napisz