Beyoncé pokazała swój nowy kolor włosów na trasie koncertowej – pasemka w tym roku są passé 

beyonce 2023

Poza krótkim romansem z ciemnymi czekoladowymi włosami w 2007 roku, nie pamiętamy czasu, kiedy Beyoncé nie miała we włosach jakiegoś ciepłego blondu. Piosenkarka otworzyła swoją trasę koncertową Renaissance World Tour 10 maja w Sztokholmie. Następnie rozpaliła Internet swoimi oszałamiającymi, błyszczącymi strojami i chromowanym rytmem. Wykorzystała również koncert jako okazję do ujawnienia swojego nowego koloru blond włosów z efektem wypłowiałych od słońca.

Kolorystka Beyoncé, Rita Hazan, zamieniła włosy Bey, tworząc dla piosenkarki nowy odcień jasnego blondu. Wraz z asystentem, Lamont Gonzales, dodali jasne, ciepłe, blond pasemka na całej długości włosów Beyoncé, skupiając kolor wokół jej twarzy. Na końcach natomiast, Hazan i Gonzales, utrzymali głębię, dodając ciemne, karmelowe refleksy.

Beyonce kolor wlosow blond

Metamorfozy blondu Beyoncé

Choć mogłoby się wydawać, że Beyoncé jest blondynką od zarania dziejów, po bliższym przyjrzeniu się historii jej metamorfoz włosów, okazuje się, że niemal co roku od 2000 roku subtelnie zmienia ich kolor. Jak na przykład jej włosy w 2003 roku z karmelowymi blond pasemkami. Ten styl znacznie różnił się od całkowicie miedzianych włosów, które nosiła w 2005 roku. W 2014 roku osiągnęła pełną platynę, która była znacznie jaśniejsza niż jej karmelowy odcień w 2020 roku. Jej włosy zawsze miały odcienie blondu, ale wybór odcienia i jego umiejscowienie, to sposób, w którym piosenkarka bawi się trendami w fryzurach.

I wygląda na to, że na horyzoncie pojawi się więcej miodowych blondów. Tylko w tym roku Bella Hadid i Kourtney Kardashian bawiły się odpowiednio aspen blond i platynowym blondynem. Wskazując na odrodzenie pełnego blondu. Po kilku sezonach niekwestionowanego panowania miedzi jako najgorętszego koloru włosów, blond Beyoncé, to kolejny przykład tego, co może być kolejnym wielkim trendem tego lata.

Dołącz do nas lub napisz