Perfect Strokes od Rare Beauty – efekt bez wysiłku

Podsumowanie
Dzięki fantastyczniej szczoteczce Perfect Strokes przeznaczonej do przytulenia każdej pojedynczej rzęsy, mogłam bez wysiłku wykonać makijaż oczu, bez potrzeby szarpania i manewrowania wokół oczu. I tego potrzebowałam.
Trwałość
Fromuła
Pigmentacja
Twoja ocena0
Plusy
Wodoporna formuła
Naturalny, ale widoczny efekt
Brak grudek i osypywania
Wegańska formuła
Formuła wzbogacona składnikami pielęgnacyjnymi
Minusy
Brak
5

Stworzona przez Selenę Gomez marka kosmetyczna Rare Beauty ma w swoim portfolio kilka hitów, w tym błyszczyk The Soft Pinch Lip Oil, który stał się jednym z podstawowych elementów mojego codziennego makijażu. Na szczycie mojej listy jest też tusz Perfect Strokes.

Ten tusz stworzono z myślą o wszystkich rodzajach rzęs, a jeśli chodzi o moje rzęsy, uważam, że są one dość zwyczajne zarówno pod względem wyglądu, jak i długości. Jednak dzięki tuszowi Perfect Strokes od Rare Beauty moje rzęsy wyglądają na pełniejsze, dłuższe i bardziej wyraziste. Ten imponujący wygląd wytrzymuje letnie upały i cały dzień noszenia.

Moje ulubione tusze do rzęs to takie, które nie wymagają czasu i wysiłku w aplikacji. Nie chcę zajmować się grudkami, resztkami produktu, które ostatecznie przedostają się na moje cienie pod oczami, ani szczoteczką, która wymaga artystycznej precyzji. Niezależnie od tego, czy używam tuszu do wykończenia całej rutyny na wielkie wyjścia, czy jako produkt solo, gdy chcę odrobiny makijażu. Dzięki fantastyczniej szczoteczce Perfect Strokes przeznaczonej do przytulenia każdej pojedynczej rzęsy, mogłam bez wysiłku wykonać makijaż oczu – bez potrzeby szarpania i manewrowania wokół oczu. I tego potrzebowałam.

Nazwa produktuPerfect Strokes Universal Mascara
Kategoriamake up, tusze do rzęs
MarkaRare Beauty
Opis producentaTen tusz do rzęs all-in-one podkreśli każdy rodzaj rzęs. Wyposażony w ekskluzywną szczoteczkę, otula każdą rzęsę, unosząc, wydłużając i podkręcając jednocześnie dodając objętości. Głęboko czarna, wodoodporna formuła utrzymuje się przez cały dzień bez kruszenia i rozmazywania.
Wzbogacony zabiegami takimi jak olej rycynowy, pozostawia rzęsy miękkie i bez niekomfortowego efektu tektury.
Cena:119 zł

Dołącz do nas lub napisz