Pierwsza kolekcja Louisa Vuittona new born

new born Louis Vuitton
new born Louis Vuitton

Zainteresowanie grupą rodziców najmłodszych dzieci wciąż rośnie, zwłaszcza w segmencie mody luksusowej. Zgodnie z tym trendem, dom mody Louis Vuitton zaprojektował swoją pierwszą kolekcję ubrań i dodatków dla noworodków – od 0 do 12 miesięcy.

Rodzice maluchów, będą mogli ubierać dzieci w kolekcję Louisa Vuittona od 3 marca. Kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach na całym świecie. Znajdą się w niej ubrania dla najmniejszych dzieci, buty i akcesoria z charakterystycznym monogramem marki.

Kolekcja reprezentuje przemyślaną gamę przedmiotów codziennego użytku i stylów na specjalne okazje. Pierwszych zabawek, które mogą stać się pamiątkami na całe życie – napisano w oświadczeniu domu. W kolekcji, oprócz ubrań i dodatków, znalazł się rownież grawerowany srebrny kubek, pluszowy miś Louis Vuitton i specjalnie zaprojektowany kufer na garderobę.

Louis Vuitton kolekcja dla dzieci
Louis Vuitton kolekcja dla dzieci

Zgodnie z zaangażowaniem marki w odpowiedzialne pozyskiwanie surowców, kolekcję stworzono z wyselekcjonowanych materiałów. Certyfikaty jakościowe obejmują między innymi organiczną bawełnę i skórę z certyfikatem Leather Working Group. Kaszmir oraz bawełna pozyskano od partnerów w humanitarny sposób, bez szkody dla zwierząt.

Dołącz do nas lub napisz