Pierwsza zrównoważona kolekcja swetrów Ralpha Laurena

Kolekcja Ralph Laurent swetry
Kolekcja Ralph Laurent swetry

Dom mody Ralph Lauren zaprezentował pierwszy zrównoważony sweter Cradle to Cradle Certified® Gold Cashmere. Kolekcja charakteryzujące się klasyczną sylwetką i wysokiej jakości wykonaniem. Swetry wyprodukowano we Włoszech w odpowiedzialny sposób z ekskluzywnej mieszanki kaszmiru.

Do kampanii swetrów pozwała modelka Andree Diaconu i model Simon Nessman, którzy prywatnie są małżeństwem. Czarno-białe zdjęcia wykonała Alexandra Nataf, a stylizację Meryl Griffith.

Zawsze opowiadaliśmy się za wartościami i rzeczami, które są trwałe — rzeczami, które są ponadczasowe, rzeczami, które należy pielęgnować, gdy się starzeją i które nigdy nie wychodzą z mody – napisał na Instagramie dom mody Ralph Lauren.

Dla mężczyzn i kobiet Ralph Lauren zaprojektował kaszmirowy sweter z okrągłym dekoltem z globalnym certyfikatem Cradle to Cradle Certified Gold. C2C jest opartym na nauce programie certyfikacji, który weryfikuje, czy materiały i produkty są bezpieczne, zgodne z obiegiem zamkniętym i wykonano je w sposób odpowiedzialny.

https://www.instagram.com/p/Cn0GbZpO7o6/

Dołącz do nas lub napisz