“Joker: Folie à Deux” – pierwszy kadr z Lady Gaga

Joker Folie a Deux Lady Gaga film
Joker Folie a Deux Lady Gaga film

Jeśli potrzebujesz małego przypomnienia, pośród codziennej fali wiadomości o superbohaterach DC, nadchodzi kontynuacja Jokera: “Joker: Folie à Deux”. W główną rolę ponownie wcieli się Joaquin Phoenix. Lady Gaga natomiast dołączyła do obsady jako Harley Quinn. Pojawiły się też pierwsze kady z Lady Gagą w tej roli.

We wtorek wieczorem piosenkarka zamieściła na Instagramie kadr z filmu. Chociaż niewiele wiadomo o filmie, poza faktem, że jest to musical, wygląda na to, że Phillips utrzymuje przy życiu pokręcony romans Harley Quinn i Jokera. Catherine Keener, Brendan Gleeson, Jacob Lofland i Zazie Beetz, dołączyli do obsady w “Joker: Folie à Deux”. Ale wiele innych ról wciąż jest owiana tajemnicą.

https://www.instagram.com/p/CoqnN5HrbEG/?utm_source=ig_embed&ig_rid=b6881bc7-21f2-4a2c-bc62-168529f40447

“Joker: Folie à Deux” – premiera w październiku

Ujawnienie przez Phillipsa kontynuacji Jokera w zeszłym roku, było pewnym zaskoczeniem, ponieważ ani Phillips, ani Phoenix nie wydawali się zbyt chętni do kontynuowania serii. Jedyna wskazówka, dokąd ten film może zabrać Arthura Flecka, znajduje się w jego tytule. Folie à deux to francuski termin, odnoszący się do zaburzenia psychicznego, dotykającego dwie lub więcej osób. Więc teraz pozostaje do ustalenia, czy Quinn pracuje z Jokerem, czy przeciwko Jokerowi w sequelu. W każdym razie mamy czas do 4 października 2024 r., aby nauczyć się poprawnie wymawiać folie à deux.

Dołącz do nas lub napisz