Pokochałam mgiełki z solą morską do włosów, też spróbuj

mgiełki do włosów
mgiełki do włosów

Im więcej czasu mija, tym bardziej cenię sobie prostotę — zwłaszcza jeśli chodzi o moje włosy. I chociaż mam szafkę wypełnioną po brzegi wyszukanymi narzędziami i stylizatorami do włosów, coraz rzadziej po nie sięgam. Po prostu nie chce mi się tracić czasu na ciężką stylizację, zbędne ciepło i długie zabiegi pielęgnacyjne. Jest to szczególnie ważne w okresie letnim. Dlatego stworzyłam uproszczony sezonowy plan pielęgnacji, aby mój naturalnie suszony bob wyglądał uroczo i naturalnie. Kluczowym elementem tego planu są mgiełki dodatkiem soli morskiej. I tak, od maja do września, w mojej torbie plażowej lub bagażu podręcznym, zawsze znajduje się jakiś rodzaj produktu z solą do stylizacji, ale nie tylko…

Chociaż na Polskim rynku nie ma dużo kosmetyków do włosów z solą morską, poniżej przedstawiam moje trio mgiełek, które trzymam pod ręką przez całe lato.

yope sol morska do wlosow
Yope, sól morska do włosów, naturalna i delikatna, znajdziesz w Hebe

Sól morska do włosów do nawilżania i stylizacji

Moje uwielbienie (a może nawet obsesja) na punkcie tych formuł wynika z ich praktyczności, łatwości użycia i innowacyjności. Dzisiejsze mgiełki solne to nie te klejące, ciężkie spraye sprzed lat. Jak wiadomo, prawdziwa sól morska może wysuszać włosy i nadawać im uczucie kruchości i sztywności. Obecnie spraye są wzbogacone o nawilżające minerały i zmiękczające składniki odżywcze, które zapewniają teksturę, jednocześnie utrzymując włosy miękkie i lekkie (a niektóre całkowicie zastąpiły sól morską).

Version 1.0.0
Ziaja, spray modelujący z solą morską do włosów, niedroga i świetna opcja

Utrzymują one również naturalne fale i kształt bez konieczności mocnego zgniatania pasm. Jest to kluczowe dla moich gęstych, grubych, kręconych włosów, ponieważ wilgotna letnia pogoda często nie współgra z moimi kosmykami. Potrzebuję produktów, które utrzymują moje fale miękkie, nawilżone i wolne od puszenia się, a mgiełki solne zawsze spełniają te oczekiwania.

spray do wlosow not to bad
Spray do włosów z solą morską Not Bad Stuff, chociaż dedykowany mężczyznom, ja często po niego sięgam, szczególnie gdy potrzebuję ochrony przed silnymi morskimi wiatrami. Znajdziesz go w Hebe..
Version 1.0.0
yope sol morska do wlosow
not bad stuf spray do wlosów

Dołącz do nas lub napisz