Romantyczny różowy makijaż Rihanny na Walentynki

rihanna walentynkowy makijaż
rihanna walentynkowy makijaż

Trzeba to przyznać: Rihanna, jest prawdziwym mistrzem sztuki przemiany w świecie mody. Żadna inna gwiazda nie potrafi z taką łatwością przenikać przez różne style, jak ona – od ulicznego Y2K, ponadczasową elegancję po modny dziewczęcy szyk. Co więcej, robi to nie tylko z gracją, ale także z ogromnym powodzeniem. I konsekwentnie kreuje jednocześnie swój niepowtarzalny wizerunek, widoczny także w linii marki Savage X Fenty.

walentynkowy makijaz w rozu
Walentynkowy makijaż Rihanny

Pokochaj róż na Walentynki

W kampanii walentynkowej, która została zaprezentowana 12 stycznia, Rihanna znowu pokazała swoją wszechstronność. Piosenkarka zaprezentowała trzy niezwykle romantyczne komplety w odcieniu różu. Na każdym z trzech zdjęć Rihanna pokazała ten sam uwodzicielski look, utrzymany w gorącym różowym odcieniu, zbliżonym do koloru jej najnowszych kreacji bieliznianych. Ale naszą uwagę najbardziej przyciągnęły jej wyraziste, jasnoróżowe usta, które stanowiły niekwestionowaną gwiazdę tej kampanii.

Walentynkowy makijaż by Rihanna

Wizażystka Rihanny, Priscilla Ono , ujawniła dokładny odcień szminki, której użyła u gwiazdy. Jest to Fenty Beauty Icon Velvet Liquid Lipstick w scenie Pink Limo. Reszta makijażu Ri była równie ładna, ale o wiele mniej różowa. Skóra potentata Fenty zapewniła promienną, promienną bazę dla reszty jej wyglądu. Oczy Ri pomalowano ciemną kredką na górnej linii wodnej, nadając ładny wymiar połyskującemu różowemu cieniowi na powiekach i wewnętrznych kącikach. Wszystko to kryło się pod mocno podkreślonymi włosami.  Włosy wystylizowano w gęste, obszerne loki wokół głowy, podkreślając tym samym kokieteryjny charakter sesji z okazji VDay.

Dołącz do nas lub napisz