Podróżna kosmetyczka Belli Hadid: co kryje w łazience Supermodelka?

self portrait bella hadid kampania

Niektóre gwiazdy uwielbiają dzielić się każdą chwilą swojego życia w mediach społecznościowych, a inne zachowują wokół siebie aurę tajemnicy. Bella Hadid zdecydowanie należy do tej drugiej grupy, skrzętnie ukrywając szczegóły swojego życia osobistego, miłosnego i zawodowego. To sprawia, że rzadkie przebłyski jej codzienności są jeszcze bardziej ekscytujące. Ostatnio supermodelka podzieliła się krótkim spojrzeniem na swoje ulubione kosmetyki w relacji na Instagramie z Berlina. Produkty, które pokazała, to prawdziwe hity w sieci, a jej rekomendacja sprawi, że staną się jeszcze bardziej pożądane.

Małe podróżne trio by Bella Hadid

W typowym dla siebie stylu Hadid nie zdradziła zbyt wiele, zamieszczając jedynie oznaczenie swojej lokalizacji w Niemczech. Wydaje się, że przebywała w łazience hotelowej lub samolotowej. Na blacie pełnym drobiazgów można było dostrzec jej biżuterię, kosmetyki i perfumy – oczywiście z jej nowej marki Orebella. To rodzaj spontanicznego zdjęcia, na które ktoś inny poświęciłby godzinę, ale dla Hadid to po prostu kolejny przystanek w podróży.

Bella Hadid kosmetyki

Produkty do makijażu Belli Hadid @bellahadid

Jeśli chodzi o jej kosmetyki, to nawet osoby średnio zainteresowane makijażem mogą je rozpoznać. Na zdjęciu widać mały flakonik Rare Beauty Soft Pinch Liquid Blush Seleny Gomez (zobacz nasze best off od Rare Beauty Seleny Gomez) w brzoskwiniowo-różowym odcieniu, podróżny Milk Makeup Sculpt Cream Contour Stick i małą tubkę Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter. Ten trio tworzy idealny zestaw do szybkiego makijażu w podróży. Charlotte Tilbury zapewnia świetliste wykończenie, a róż i konturówka dodają twarzy koloru i konturu. To zestaw, który z chęcią wrzucisz do swojej kosmetyczki na podróż – uniwersalny i łatwy w użyciu gdziekolwiek jesteś.

Bella Hadid zawsze była znana ze swojego minimalistycznego podejścia do urody, a ten mały wgląd w jej kosmetyczkę pokazuje, jak mało skomplikowana jest jej codzienna rutyna.

Dołącz do nas lub napisz