Simona Tabasco i Beatrice Grannò w kampanii walentynkowej Skim

Simona Tabasco i Beatrice Granno Skim
Simona Tabasco i Beatrice Granno Skim

Dwie aktorki Simona Tabasco i Beatrice Grannò, które zyskały międzynarodową sławę dzięki serialowi “Biały Lotos”, wzięły udział w kampanii Skims na Walentynki 2023. Marka bielizny modelującej Kim Kardashian zinterpretowała motyw walentynkowy, celebrując intymność przyjaźni i pewności siebie.

Kim Kardashian reklamowała kampanię w mediach społecznościowych, publikując główne ujęcia na swoim koncie na Instagramie. Pod jednym z nich, skomentowała: Widziałam “Biały Lotos” i musiałam mieć te dziewczyny!

https://www.instagram.com/p/CnxDtuOJMD2/?utm_source=ig_embed&ig_rid=18b1ef1d-1b5c-4867-9279-6aea854316dd

Zmysłowe, ale jednocześnie figlarne i naturalne modelki, pozują przed obiektywem fotografki Donny Trope.

Świetnie się bawiłam, kręcąc walentynkową kampanię Skims. Możliwość pracy z moją przyjaciółką Simoną i uczestniczenia w naszej pierwszej globalnej kampanii modowej to coś wyjątkowego –skomentowała Beatrice Grannò. Uwielbiam wszystko, co reprezentuje Skims. Udział w globalnej kampanii modowej z Beatrice, która celebruje przyjaźń, kobiety oraz poczucie siły i seksowności w swoim ciele, daje dużo satysfakcji – dodała Simona Tabasco. Oprócz zdjęć w kampanii znalazło się również krótkie wideo. Aktorki szepczą sobie coś do ucha i zdradzają wyszeptany sekret…

https://www.instagram.com/p/CnxFer9JHD9/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Dołącz do nas lub napisz