Suknia nude w karnacji Nicole Kidman by Gucci

Nicole Kidman 2024
Nicole Kidman 2024

Tatuesque to termin często używany do opisywania Nicole Kidman. Nawiązuje nie tylko jej wzrostu, ale też do ponadczasowej elegancji i gracji, jaką konsekwentnie prezentuje na czerwonym dywanie. Jednak aktualny styl Kidman wydaje się najbardziej zbliżony do wyglądu bogini wyrzeźbionej z marmuru. A to prawdopodobnie dlatego, że krój i odcień jej sukni nude Gucci na premierze „A Family Affair” stworzyły tak spójny efekt.

Suknia szyta na miarę Nicole Kidman

Nie jest zaskoczeniem, że jedwabna sukienka typu cady wykonano na zamówienie przez dom mody dla Kidman. Suknię nie tylko idealnie dopasowano do jej sylwetki, ale również do karnacji aktorki. Stylista Jason Bolden — który ostatnio ubierał Kidman w kilka epickich kreacji na czerwony dywan, w tym jej czarno-białą suknię Balenciaga na Met Gala i złotą cekinową suknię (również Balenciaga) na 2024 AFI Awards — dopełnił look dopasowanym naszyjnikiem wstążkowym Gucci, złotą biżuterią od Roberto Coin i nude szpilkami od Paris Texas.

Nicole Kidman 2024
https://www.instagram.com/nicolekidman/

Kidman kocha Gucci, Gucci kocha Kidman

To nie jest pierwszy raz, kiedy gwiazda „Big Little Lies” miała ikoniczny moment w kreacji Gucci. Jej wcześniejsze występy na czerwonym dywanie w strojach od tego domu mody to m.in. niebieska jedwabna suknia bez ramiączek na Złote Globy w 2005 roku oraz jej zielona cekinowa suknia z papugami na ramionach na Screen Actor’s Guild Awards w 2017 roku. Na Met Gala w 2003 roku miała na sobie inną wersję „nagiej sukni”. Była to lśniąca, przezroczysta suknia nude stworzona przez Toma Forda, który był wtedy dyrektorem kreatywnym Gucci.

Gwiazdy kochają nude

Kidman jest nie jest pierwszą celebrytką, która wybrała „nagą” suknię. W lutym Kylie Jenner pojawiła się w mini sukience z siatki, która pasowała do jej odcienia skóry. Inne niezapomniane przykłady z ostatnich lat to wyszywana sukienka Louis Vuitton Emmy Stone na tegorocznych Złotych Globach. Jak również niestandardowa sukienka Balmain Zendayi na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji w 2021 roku.

Co odróżnia ten styl sukni od tego, co w ostatnich latach nazywano „nagą suknią”? Jest to fakt, że efekt nie wynika z przezroczystej tkaniny czy minimalnego “pokrycia “krycia” ciała. Zamiast tego chodzi po prostu o staranne dopasowanie kolorystyczne do karnacji. Jeśli chcesz wypróbować trend „nagiej sukni” — i nadal czuć się zakryta — szukaj stylów, które są najbliższe Twojemu osobistemu odcieniowi skóry.

Nicole Kidman 2024

Dołącz do nas lub napisz