Sydney Sweeney jak Sophia Loren, zachwycała w Cannes

Sydney Sweeney

Po swojej przełomowej roli Cassie w “Euforii”, Sydney Sweeney, obsadzono w pierwszym sezonie “Białego lotosu” i występuje w najnowszym filmie HBO “Reality”, umacniając swoją rolę jednej z największych wschodzących gwiazd naszego pokolenia. Nic więc dziwnego, na Sweeney zwracano uwagę na jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży, Festiwalu Filmowym w Cannes 2023.

23 maja Sweeney wzięła udział w lunchu Miu Miu w Cannes. Aktorka ubrana była w błękitną sukienkę do kolan Miu Miu z dopasowanym gorsetem, białymi detalami stanika i częściowo przezroczystą tkaniną. Jej stylistka Molly Dickson, połączyła modną sukienkę ze złotymi sandałami na paskach, białą mini torebką oraz diamentowymi pierścionkami i kolczykami. Z romantyczną sylwetką i kokieteryjnym kolorem, jej wygląd przypominał styl Sophii Loren.

Sydney Sweeney cannes 2023

Stylista fryzur Sweeney, Glen Oropez, stworzył obszerną fryzurę z grzywką z wystającymi loczkami inspirowaną dawnymi gwiazdami ekranu, która dodaje objętości, wymiaru i lekkiego akcentu jej delikatnej sukience. Wizażystka Sweeney, Melissa Hernandez, dopasowała do koloru sukienki makijaż i nałożyła matowy niebieski cień na całą powiekę i jej załamanie. Całość wykończono różem na kościach policzkowych i dopasowaną różową matową pomadą. Na koniec manikiurzystka Emily Rose Lansley stworzyła dla Sweeney naturalny i delikatny mani, pasujący do reszty wyglądu gwiazdy.

manicure trendy 2023

Dołącz do nas lub napisz