Wizażyści Kate Moss zdradzają sekrety jej makijażu

Moss Kate makeup

Kate Moss to legenda. Modelka był muzą dla niektórych z najważniejszych postaci w modzie, fotografii i muzyce. Jej osobiste wyczucie stylu również znacząco wpłynęło na trendy ostatnich kilku dekad. Praktycznie wymyśliła stroje festiwalowe, łącząc boho z rock and rollem i ukształtowała wygląd lat 90. i połowy 80. Bez względu na to, co nosi Kate Mos, zawsze dodaje swoje charakterystyczne smoky eyes i luźne fale, a ostatnia noc nie była wyjątkiem.

Makijaż Kate Moss

27 kwietnia Kate Moss pojawiła się na gali Prince’s Trust Gala w Nowym Jorku. Jej obcisła czarna suknia miała klimat vintage, z bufiastymi rękawami i lekkim dekoltem. Modelka uzupełniła wygląd czarnymi sandałami z paskami, czarną kopertówką, stosem diamentowych bransoletek i diamentowym naszyjnikiem. Jeśli chodzi o urodę, trzymała się swojego klasycznego wyglądu, z błyszczącymi zadymionymi oczami, ustami nude i beztroskimi falami w stylu „indie sleaze”.

Kate Moss makijaz

Zespół wizażystów Charlotte Tilbury chciał skupić całą uwagę na oczach Moss. Do tego celu użyli pomadki Matte Revolution Lipstick w trafnie nazwanym odcieniu Supermodel. Usta obrysowano konturówką Lip Cheat w odcieniu Iconic Nude. Oczy były centralnym elementem wyglądu. Zespół Tilbury zadbał o ich perfekcyjne obramowanie, definiując brwi Kate za pomocą Brow Cheat w kolorze Natural Brown. Efekt przydymionego oka stworzyli za pomocą palety Supernudes Easy Eye Palette. Dramatyczny wygląd kocich oczu dał Kate wrażenie większych, jaśniejszych oczu, które wspaniale błyszczały na czerwonym dywanie. Poniżej znajdziesz listę szczegółowych kosmetyków, jakie użyto do makijażu.

Kompletny zestaw kosmetyków, jakie zostały użyte do makijażu Kate Moss:

Cera:

Hollywood Flawless FIlter – Shade 3 + 5
Beautiful Skin Radiant Concealer – Shade 6, 7 + 8.5
Airbrush Flawless Finish Powder – Shade 1 + 2
Airbrush Bronzer – Medium
Hollywood Glow Glide Face Architect Highlighter – Champagne Glow
Cheek to Chic – Sex On Fire + Pillow Talk
Beauty Light Wand – Spotlight
Matte Beauty Blush Wand – Pillow Talk

Oczy:

Super Nudes Easy Eye Palette
Luxury Palette – The Rock Chick
Hypnotising Pop Shots – Diamond Eyes
Hollywood Exagger-Eyes Liner Duo
Pillow Talk Push Up Lashes! Mascara

Brwi:

Brow Cheat – Natural Brown & Taupe
Brow Fix

Usta:

Lip Cheat – Iconic Nude + Love Trap
Matte Revolution Lipstick – Very Victoria + Supermodel

via. Charlotte Tilbury https://www.instagram.com/p/Crj36CjgHcD/

Dołącz do nas lub napisz