Wszystkie fryzury i kolory włosów Nicole Kidman

Kidman Nicole odcień włosów rudy kolor

Jest wiele współczesnych gwiazd, które kierują modę i urodę retro na swój własny styl z czerwonego dywanu. Ale nawet wśród czołowych celebrytów z listy A niewielu potrafi przybić elegancję Starego Hollywood, tak jak Nicole Kidman. Nawet w jej rodzinnej Australii, przyjaciele i rodzina wspominają spokój i naturalne piękno Kidman. Biografie donoszą, że prawdopodobnie, to jej skłonna do oparzeń jasna cera, spowodowała, że aktorka kryła się przed promieniami w ciemnych salach teatralnych. Teraz, po dziesięcioleciach wspaniałej kariery, najlepsze fryzury, momenty w modzie i nieskończenie wszechstronna kariera filmowa Nicole Kidman, stawiają ją przed większością jej współczesnych rówieśników. Należy do elitarnej grupy aktorów, którzy przeszli do legendy.

Chociaż większość reputacji Kidman opiera się na jej talencie i ciężkiej pracy, nie można zaprzeczyć również jej statusowi wiecznej ikony piękna. Szczególnie godne uwagi są kolory i fryzury Kidman. Aktorka często wybiera różne odcienie swoich długich włosów. Dopasowuje je do każdej sytuacji na czerwonym dywanie i wydarzenia, często wybierając określone stylizacje, jako hołd dla jej ról filmowych.

Kolor włosów Nicole Kidman

Piękne, długie i kręcone rude loki Nicole Kidman, są znakiem rozpoznawczym i wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Aktorka wiele razy zmieniała odcień włosów (aktualnie ponownie wróciła do rudości), ale zawsze pozostała wierna ich długości. Jej fryzura jest zawsze perfekcyjnie wystylizowana – od gładkich stylów, po fale i loki, a włosy piękne i zadbane, niezależnie od odcienia.

Przyglądamy się fryzurom i odcieniom włosów Nicole Kidman na przestrzeni czasu. Co ciekawe, chociaż delikatna uroda aktorki, sugeruje wybór jasnych odcieni, aktorka, jest dobrym przykładem tego, że nawet posiadaczki subtelnej urody, mogą sobie pozwolić na ciemne kolory włosów o ile są dobrze dobrane. W przypadku Kidman, niemal wszystkie odcienie jej włosów miały odcień rudości.

Dołącz do nas lub napisz